רווחה

רב קו - הנחות לסטודנטים בתחבורה הציבורית

יש להציג בעמדת ההנפקה תעודה מזהה (רישיון, ת.ז וכדומה), אישור לימודים מטעם המכללה וכרטיס סטודנט תקף של אגודת הסטודנטים, אם טרם קבלתם את כרטיס הסטודנט או מדבקת התיקוף, צרו קשר עם אגודת הסטודנטים .

 

הנפקת אישור לימודים מודפס:

הכנסו למערכת המידע האישי של האוניברסיטה עם שם המשתמש והסיסמא שלכם. בִחרו ב'אישורי לימודים' בתפריט מצד ימין, ולאחר מכן על 'אישור לצורך קבלת הנחה בתחבורה הציבורית' של שנת הלימודים השוטפת.
מתכננים להטעין מנוי סמסטריאלי או שנתי? שימו לב כי ניתן לשלם אך ורק בכרטיס אשראי הנושא את שמכם (כלומר, אי אפשר להביא כרטיס אשראי של אמאבא וייפוי כח...).

 

 

מהות ההנחות:

1. כרטיס סטודן מאפשר לנסוע חופשי וללא תשלום בישובים הנכללים בכרטיס ובינהם. בנוסף לנסיעה החופשית, זכאי בעל הכרטיס להנחה בגובה של 50% ברכישת כל סוגי הכרטיסים, למעט חופשי חודשי \ יומי. את ההנחות ניתן לממש בהצגת כרטיס רב-קו אישי בפרופיל סטודנט מורחב.
2. סטודנט שאין בבעלותו כרטיס חופשי סטודנטיאלי וינפיק רב קו או ישנה סטטוס של רב קו קיים לפרופיל סטודנט רגיל, זכאי ל33% הנחה ברכישת כרטיסיות וערך צבור (כלומר, שילמתי לנהג 50 ₪ עבור טעינת הכרטיס- ובפועל נוספו לכרטיסי 75 ₪). את ההנחות ניתן לממש בהצגת כרטיס רב קו בפרופיל סטודנט רגיל.
התבלבלתם? קבלו הכל בטבלה:

 

 

הנחות לסטודנט/ית שלא שרכש/ה כרטיס סטודנט סמסטריאלי או שנתי

הנחות לסטודנט/ית שלא שרכש/ה כרטיס סטודנט סמסטריאלי או שנתי

כרטיס בודד - אין הנחה

כרטיס בודד   -     מקבל  50% הנחה 

כרטיסייה -    מקבל 33% הנחה

כרטיסיה        -    מקבל  50% הנחה

ערך צבור -    מקבל 33% הנחה

ערך צבור       -    מקבל  50% הנחה

חופשי חודשי -  אין הנחה

חופשי חודשי  -    אין הנחה

חופשי יומי -  אין הנחה

חופשי יומי     -    אין הנחה

 

 

3. הרפורמה בתחבורה הציבורית יצרה יישור קו בין כל חברות האוטובוסים- אגד, דן, קווים, מטרופולין, נתיב אקספרס וויולה. יחד עם זאת, ייתכנו עדיין שינויים בין החברות בכיבוד כרטיסי הרב קו השונים.


בסעיף איך מנפיקים \ טוענים כרטיס?
1. ניתן לגשת עצמאית לכל אחת מתחנות ההנפקה המפורסמות באתרי חברות התחבורה הציבורית, עם האישורים המפורטים בתחילת הכתבה.


2. ביריד פתיחת השנה של אגודת הסטודנטים, המתקיים בשבוע הראשון ללימודים, תהיה עמדת הנפקה של רב קו בה תוכלו לעדכן לפרופיל סטודנט ו\או להטעין סטודן סמסטריאלי \ שנתי.