הרצאות מוקלטות

להיכנס לאתר לחצו על הלוגו                  

 

 

ADVid הרצאות במשפטים

הדרכות וידיאו קצרות וממוקדות הצלחה לסטודנטים למשפטים, שרוצים להתמקד בעיקר ולחסוך זמן יקר!

 

קהל המטרה: סטודנטים שנה א' ב' שזה עתה התחילו את דרכם האקדמית

 

1.חוסר ניסיון?

סטודנטים למשפטים שנה א'!

לחוצים מהעבודות והמבחנים? מרגישים שאין לכם מספיק כלים וניסיון לתרגם את הידע התיאורטי לשפה משפטית מעשית, כנדרש? רוצים לכוון את הלמידה שלכם לדרישות הפקולטה, בצורה הרבה יותר יעילה וממוקדת?

 

מוכנות לעבודות ומבחנים?

אגודת הסטודנטים פנתה אלינו בכדי שנעזור לכם סטודנטים בשנה א', שאין להם עדיין ניסיון בהכנת עבודות סמינריוניות ובהתמודדות עם מבחני הסמסטר, להשתלב בלימודים בצורה קלה ויעילה יותר.

ההרצאות הממוקדות שלנו ילמדו אתכם לתרגם את הידע התיאורטי לשפה משפטית מעשית, ויאפשרו לכם לשפר משמעותית את תהליך הלמידה, להשתלב בקלות ובמהירות בכתה, ולקבל ציונים טובים יותר– בפחות ממחירו של שיעור פרטי אחד!

 

 

2.מבולבלים ומתקשים להשתלב?

סטודנטים למשפטים שנה א'!

מוצפים בפרטים ונתונים? מתקשים לעקוב אחר המרצה בשיעור ומרגישים מתוסכלים מהצורך להבין, לרשום ולזכור הכל בעת ובעונה אחת? רוצים להגיע לכיתה מוכנים ונינוחים, כדי שתוכלו לקחת חלק פעיל בדיון ולצבור נקודות זכות אצל המרצה?

 

מוכנות וידע מקדים לשיעורים?

אגודת הסטודנטים פנתה אלינו בכדי שאנו נעזור לכם לסטודנטים בשנה א', שנדרשים להתמודד עם כמויות עצומות של ידע חדש, מורכב ולא מוכר, להגיע לשיעור מוכנים יותר,לאחר היכרות מוקדמת עם הנושאים העיקריים והחשובים של השיעור.

ההרצאות הממוקדות שלנו ימנעו מכם תסכול רב, ויאפשרו לכם לדעת מראש במה חשוב להתמקד, להבין יותר בקלות את הנושא, ולהתבלט לטובה בסביבת הלימודים התחרותית.

  

3.מרגישים לא מוכנים?

מרגישים לא מוכנים למבחן? קשה לכם לחבר בין החומר התיאורטי מהכיתה לבין הדרישות הקונקרטיות של העבודות והמבחנים? אין לכם מושג איך לתרגם את כל הידע הזה לטענות משפטיות, כדי להתאים את הידע שצברתם למבנה התשובות הנדרש בבחינה?

 

אנחנו עוזרים לסטודנטים בשנה א', שלא יודעים איך לגשת לעבודות הסמינריוניות ואיך ללמוד למבחנים, למקד את הלמידה בצורה מדויקת ואפקטיבית בדרישות המרצים – הן בעבודות והן במבחנים.

 

ההרצאות הממוקדות שלנו מכוונות אתכם היישר לליבת הקורס, בצורה תמציתית ופרקטית, והן נבנו במיוחד על פי הפורמט הנדרש בבחינות, בתוספת דוגמאות שילמדו אתכם איך לטעון את הטענות בצורה המקצועית והמתאימה ביותר, כדי לקבל את מקסימום הנקודות, להתמודד בהצלחה עם אתגרי העבודות והמבחנים יותר בקלות, ולקבל ציונים גבוהים יותר. 

 

4.עומס?

טובעים בחומרים כתובים? מתקשים להבין "למה התכוון המשורר" שכתב את הסיכומים האמורים לסייע לכם בלמידה? משקיעים שעות על גבי שעות בקריאה, אבל לא יודעים להבחין בין עיקר וטפל, כדי להחליט במה חשוב להתמקד, ומה הכי רלבנטי לעבודה או לבחינה?

 

אנחנו עוזרים לסטודנטים בשנה א', ששורפים שעות ארוכות על קריאת סיכומים כתובים בתקופת המבחנים הלחוצה, להתרכז בדיוק במה שצריך ורק במה שצריך, בזמן הקצר ביותר ובהתאמה מושלמת לדרישות המרצים.

 

ההרצאות הקומפקטיות שלנו נבנו במיוחד כדי לסייע לסטודנטים חסרי ניסיון, לחסוך שעות של נבירה בניירת ולהתמקד בידע המדויק ובפורמט הנדרש, כדי לקבל ציונים גבוהים יותר ולהצליח יותר בלימודים.

 

5.בעיות קשב וריכוז? היעדרות מהלימודים?

סובלים מהפרעות קשב וריכוז, ומתקשים להתמודד עם עומס הדרישות ולחץ הזמן, במיוחד לפני תקופת המבחנים? בדיוק באמצע הסמסטר יצאתם למילואים ועכשיו אתם צריכים להשלים את החומר, כדי לגשת למבחנים?

 

אנחנו עוזרים לסטודנטים בשנה א', שזקוקים לחיזוק נוסף בלמידה או צריכים להשלים את החומר הנלמד, מכל סיבה שהיא, להתגבר על פערי הידע בזמן קצר ובהתאמה מרבית לדרישות המבחנים והמרצים.

 

ההרצאות הממוקדות שלנו קצרות וקלות לצפייה, מתמקדות בעיקר וחוסכות קריאה מתישה של סיכומים כתובים, וזמינות למשך 180 יום, לצפייה חוזרת ככל שיידרש, כדי לעכל את החומר בקצב שלכם, ולהשלים את הידע הדרוש בזמן הנוח לכם ביותר.

  

 

קהל המטרה: סטודנטים מנוסים עם תואר אקדמי

 

יותר מבוגרים, ניסיון בלמידה אקדמית, אנשים מבוססים מבחינה כלכלית. העלות זניחה – פחות מעניין

 

 

1.לימודים תכל'ס

סטודנטים למשפטים!

רוצים להפיק מהלימודים את המקסימום ומהר? חשוב לכם למקד את הלמידה בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר, כדי ליישם את החומר הנלמד במהירות ולמנף את הידע החדש לתוצאות בשטח?

 

אנחנו עוזרים לסטודנטים למשפטים להפיק מהלמידה את הפונקציונליות המירבית - בצורה הקלה, המהירה והיעילה יותר. ההרצאות הממוקדות שלנו יקצרו לכם משמעותית את הדרך בין הידע התיאורטי ליישום המעשי– לשמו החלטתם לחזור לספסל הלימודים, ויאפשרו לכם לתרגם את כישורי הלמידה שלכם לתוצאות עסקיות, הלכה למעשה.

 

2.הצטיינות

סטודנטים למשפטים!

חשוב לכם להצטיין בלימודים, בדיוק כפי שאתם רגילים להוביל את העסק שלכם להצלחה? רוצים להגיע לכיתה או למבחן מוכנים, ולהרגיש שאתם שוחים בחומר, שולטים בעובדות ומוכנים היטב לדיון? סוד ההצלחה הוא במוכנות.

 

אנחנו עוזרים לסטודנטים למשפטים להגיע לשיעורים ולמבחנים מוכנים וממוקדים יותר, עם כל הידע הדרוש, בצורה הממוקדת והיעילה ביותר.

 

ההרצאות הממוקדות שלנו יאפשרו לכם להכיר את החומר הנדרש - בזמן קצר ביותר, בהתאמה לדרישות המורים ותוך שימת דגש על יישומיות, מעשיות והשתלבות מהירה ומוצלחת בסביבה המשפטית הפחות מוכרת לכם.

 

3.אין זמן למשחקים

סטודנטים למשפטים!

הפכתם את העולם כדי לפנות לעצמכם זמן ללימודים, ואין לכם דקה אחת מיותרת לבזבז על ברבורי סרק וטחינת מים. רוצים לגלות איך תוכלו למקסם את הלמידה שלכם, להתמקד בעיקר, ולהפיק מקסימום ידע במינימום זמן?

 

אנחנו עוזרים לסטודנטים למשפטים לקצר תהליכים, למקסם את השקעת הזמן, ולשלב בהצלחה בין הדרישות התובעניות של הלימודים לבין העסק, המשפחה והחברים.

 

ההרצאות הממוקדות שלנו יאפשרו לכם להעמיק את הידע שלכם אצלכם בבית, בשעות הנוחות לכם, ובתוך זמן קצר ביותר, כדי לאפשר לכם ליהנות מכל העולמות: גם לרכוש ידע משפטי חשוב ומועיל לעסק, וגם להמשיך ולנווט את העסק להצלחה, בלי לוותר על הדברים החשובים באמת.

 

4.תסכול מקצועי

סטודנטים למשפטים!

סיימתם את האוניברסיטה. הספקתם להקים עסק משגשג ולרכוש לעצמכם מוניטין. אבל החלטתם לחזור לספסל הלימודים... עכשיו אתם נדרשים להתחיל מאל"ף, והשפה המשפטית נשמעת לכם כמו סינית מדוברת...

 

אנחנו עוזרים לבעלי עסקים מתוסכלים, שהחליטו ללמוד משפטים ורוצים ליישר קו במהירות, להתגבר על הפער, ולהשתלב במהירות בסביבה המשפטית.

 

ההרצאות הממוקדות שלנו יאפשרו לך לתגבר את עולם הידע החדש שבחרת על ידי למידה תכליתית, קצרה וברורה, בקצב הנוח שלך ובסביבה הביתית שלך, כדי לפרק את החסמים ולהרגיש בעניינים.

 

 

 

מן המפורסמות J (תוכל אשר לקוח מהאודות באתר):

 

"ברוכים הבאים לאתר ADVid הראשון והיחיד מסוגו בישראל – המקום שבו סטודנטים למשפטים שחשוב להם להצליח, יכולים למצוא הדרכות וידיאו ממוקדות, שמתמצתות את הקורסים הסמסטריאליים בצורה קצרה ובהירה ובהתאמה לדרישות העבודות והמבחנים, כדי להצליח יותר, להוציא ציונים גבוהים יותר ולמקסם את תועלות הלמידה.

 

אין לנו כוונה להחליף את החומר הנלמד בכיתה - בשיעורים ובתרגולים!

אנחנו כאן כדי לאפשר לכם לצרוך, להכיר ולחזור על המידע הנלמד בזמן הקצר ביותר, ולהתמקד בהבנת העקרונות והכלים הנדרשים, כדי להצליח יותר בפתרון השאלות בבחינה, כגון:

  • הבחנה בין עיקר לטפל
  • ניתוב הידע התיאורטי לטיעונים משפטיים מעשיים
  • התמקדות בחומרים הרלבנטיים ביותר לבחינה
  • ועוד, על פי תכניות הלימודים במרבית הפקולטות למשפטים.

 

 

 

למה החלטנו להקים את ADVid?

כסטודנטים, מצאנו את עצמנו עושים לילות כימים, בדרך להבין כל פסיק ורציונל מאחורי העקרונות הבסיסים של כל קורס. בסופו של תהליך סיימנו את הלימודים בהצטיינות, אבל יצאנו עם תובנה מעשית ברורה: צריך לגלות איך להגיע להצטיינות בפחות זמן ומאמץ!

 

כמו שכולנו יודעים, היקף חומר הלימוד הוא עצום, וקשה מאוד לרדת לכל הפרטים, עוד יותר מכך – לאתר ולרכז את הפרטים החשובים במיוחד, בדרך לביצוע המשימות האקדמאיות. הבנו שהמשימה החשובה באמת היא להפריד בין הטפל והעיקר.

 

מתיאוריה להצלחה – הלכה למעשה

את התובנות שרכשנו כסטודנטים התחלנו ליישם כמורים, בשיעורים פרטיים וקבוצות למידה לסטודנטים למשפטים.

שמנו לב, שדווקא שיעורים קצרים וממוקדים - מביאים לתוצאות מפתיעות ולשיפור משמעותי בציון. כאשר התחלנו לנתח את המבחנים, גילינו שגם אם וכאשר השאלות משתנות מבחינת סיפור המעשה והדגשים הנדרשים, הרי שמרבית הבחינות מבוססות על אותם עקרונות. הבנו שהפתרון נמצא בשילוב, בין דרישות המבחנים לבין תהליך הלמידה.

 

 

עוד תלמידים – עוד תובנות

ככל שמיקדנו את שיטות הלימוד ורכשנו מוניטין, הלכו הכיתות והתמלאו ביותר ויותר סטודנטים, שחיפשו כלים והנחיה לקצר את השינון המייגע והטרחני, לטובת ארגון של חומר הלמידה על בסיס הבנת העיקר והתאמתו למבנה השאלות בעבודות ובמבחנים.

 

לאורך השנים לימדנו סטודנטים רבים ושונים. חלקם צעירים, חלקם מבוגרים;חלקם סטודנטים מכיתות הצטיינות, ואחרים סטודנטים עם בעיות קשב וריכוז; חלקם בעלי תארים קודמים וחיות למידה משופשפות,ואחרים כאלה שלא נגעו בספר לימוד מאז התיכון; חלקם סטודנטים נצחיים שהקדישו את כל זמנם אך ורק ללימודים... ואחרים, בעלי עסקים ואנשי קריירה, שהגיעו לאוניברסיטה או למכללה, כדי לשלב את הידע המשפטי בעולם העסקים שלהם.

 

המכנה המשותף לכולם היה שיפור משמעותי ביחס לנקודת ההתחלה.

 

הגיע הזמן שגם אתם תשתלבו במבחן ההצלחה

מקורס לקורס, ראינו איךבוגרי הקורסים שלנו מגשימים את עצמם, מתקבלים להתמחות במשרדים יוקרתיים ומצליחים.

 

ככל שהלכה והתבהרה התמונה, וככל שנוספו עוד ועוד סטודנטים מרוצים לרשימת הבוגרים המצליחים שלנו, הבנו שיש לנו קלף מנצח ביד. החלטנו להפוך את הידע והכלים שפיתחנו לנחלת הכלל.

 

כך בא לעולם אתר ADVid המציע הדרכות וידיאו קצרות וממוקדות-הצלחה לסטודנטים למשפטים, שרוצים להתמקד בעיקר ולחסוך זמן יקר!

 

 

החזון שלנו

החזון שלנו הוא לפשט ולהנגיש את המידע הנלמד לכמה שיותר סטודנטים - בדרך הנוחה ביותר ליישום וצריכה, הן במהלך התואר והן בעת הבחינות. זאת, על פי המודל שהוכח כאפקטיבי אצל הסטודנטים הרבים שלמדו בקורסים הפרונטליים שלנו, שרובם ככולם שיפרו את הישגיהם בעקבות הקורס.

 

אנחנו כאן בשבילכם

חשוב לנו לתת לכם את המענה הטוב ביותר והמתאים ביותר לצורכיכם. לכן, באתרADVid,אנו שמים דגש על טיפוח הקשר עם הסטודנטים והתאמת ההדרכות לצרכים שלכם.

  • יש נושא שאתם מתקשים בו והייתם רוצים הדרכה ממוקדת באותו נושא?
  • יש קורס ארוך ועמוס בפרטים והייתם רוצים הדרכה כדי להפריד את העיקר מהטפל?

 

פנו אלינו. אנו נבחן כל בקשה במלוא הרצינות ובדיסקרטיות מלאה, ונגיב במהירות האפשרית.

 

יתרון הגודל

למה כדאי לכם לפנות אלינו? כי אנחנו חברה קטנה עם חזון גדול. אצלנו תמצאו:

  • יחס ושירות אישיים
  • פתרון בעיות מיידי
  • זמינות של 100%
  • גישה להרצאות למשך 180 יום

 

ומחיר ההרצאות? כמעט כמו שיעור פרטי אחד..."